Co vás čeká?

Sezení jsou 2:2. Jediné, co potřebujete, je vaše ANO pro práci na vztahu. Unikátnost párovky vidíme v tom, že dostanete současně vyvážený pohled od mužského a ženského terapeuta. Pro bezpečný rámec hlídáme rovnováhu potřeb a tempa každého z páru. Nacházíme kořeny a příčiny krizí a vztahových trablů. Na poli vztahů se nevyhýbáme žádnému tématu.

Pracujeme v systému 3xP: porozumění - prožitek - praxe. Nejprve hledáme pojmenování a porozumění situaci, aby oba v páru věděli, co se děje. Dalším krokem je pocitová / emoční složka prožívání vztahu. Současně jen pojmenování ani prožitek změnu neudělají. Proto samotná sezení nestačí. Je třeba je uvést do praxe každodenního života. Jde o to, co uděláte vy.

Formáty a délka sezení

Setkání jsou 2hodinová. Poskytujeme i krizovou intervenci pro případy akutních partnerských krizí a rozkolů. Jsou možné též telefonické nebo on-line konzultace. Nabízíme i delší formáty setkání dle potřeby. Průběh sezení je diskrétní, jsme vázáni profesní mlčenlivostí. Toto platí i po ukončení spolupráce.