Michaela DUŠKOVÁ KOVAŘÍKOVÁ

Životní a vztahová koučka a terapeutka 

"Pomáhám odkrývat to, co sami nevidíte, abyste mohli měnit svoji budoucnost."

Jsem průvodkyní v náročnějších životních situacích. V životních změnách  individuálních i párových. 

Předávám to, čím jsem si sama prošla. V životě i sebevzděláváním. Specializuji se na práci se zablokovanými emocemi v těle a z toho plynoucími nezdravými vzorci chování. Propojuji metodu Cesta (mezinárodní certifikace), práci s tělem E-motion, koučink a sebepoznání prostřednictvím systému Enneagram. Tato kombinace je velmi účinná, protože umožňuje propojit vědomou práci s podvědomím. Pochopení s prožitkem. V párové terapii využívám zkušenosti z dlouhodobé práce s páry ze všech svých profesí.

Miluju Šumavu, smích, studenou sprchu po ránu, naši sousedskou partu, rozrůstající se rodinu a čokoládové bonbony.

Vladimír MÜNZ

Konzultant, průvodce změnou a městský šaman

Moje motta jsou: „Probouzím v lidech chuť žít svobodně a objevit svou vizi.“ a „Pomáhám lidem obnovovat vztahy díky obnovení vztahu sama k sobě."

Specializuji se na mužský seberozvoj a dynamiku vztahů. Mám soukromou praxi - individuální konzultace pro klienty v krizových životních situacích a zlomech. Nabízím různé intenzity i formáty práce dle aktuálních potřeb klienta. Počínaje "povídacími" terapiemi a konče tělesnými (Rebalancing).

Nabízím mužsky jasný a přímý postoj. Umím nacházet srozumitelné pojmenování a orientaci v tématu. Jsem pozorný posluchač. Preferuji hledání dlouhodobého východiska před krátkodobou úlevou. Nechci vést, nabízím a nechávám svobodu rozhodnutí a volby u klienta. Poradenství poskytuji v případě krizí a stavů nouze. Vždy hledám konkrétní kroky do praktického života.

Jsem podruhé šťastně ženat a hrdým otcem 6 dětí. Mimo to jsem vášnivý řezbář, kolážista a fotograf.