PÁROVÁ SEZENÍ S MÍŠOU A VLADIMÍREM

Provázíme páry k větší radosti svobodě ve vztahu.

Párová terapie pro vaše skvělé vztahy

Chcete aby vás zase bavily chvíle, kdy jste spolu? Pomůžeme vám najít cestu. 

Kdo jsme

Jsme dva terapeuti a průvodci životní změnou

Co nabízíme

Unikátnost párovky je v tom, že dostanete vyvážený pohled od mužského a ženského terapeuta

Přečtěte si

Příběhy z praxe a o tom, jak naše vnitřní vztahy určují ty vnější

Klienti o nás říkají

Práce s Vladimírem mi vždy pomohla k jasnějšímu pohledu do mého nitra. Svou přítomností a bdělostí pevně drží pomyslné zrcadlo, které odhaluje nejen automatické tendence a vzorce chování, ale i jejich příčiny. Už tato část pro mne byla vždy velmi úlevná a osvobozující. Současně také velice oceňuji jeho vstřícnost a flexibilitu, neboť si pro mě ve chvílích, kdy jsem to potřebovala, dokázal najít rychle a ochotně potřebný čas. 
Larisa Francírková, koučka
 www.francirkova.cz 
 www.skutecnasluzba.cz
Díky, Vladimíre, za bezpečnou atmosféru plnou humoru a svobody, kterou jsi vytvořil na konstelacích. Díky tomu jsem se tam cítil, jako bych ostatní lidi znal léta, a dokázal se tedy plně uvolnit a otevřít. To, co jsem si odnesl, bylo mnohem cennější, než byl můj původní záměr, se kterým jsem přišel. Zažil jsem tam velmi hluboké aha momenty bez příkras. Nahá pravda bez zbytečných omalovánek. Bylo to přímé, jasné, tvrdé. Přesně takové, jaké jsem to potřeboval.
Aleš Ismail Vavřinec, kouč
www.ales-vavrinec.cz

Spolupracujeme

Klinika endala vznikla, aby zásadně zlepšila vaše životy, a to vývojem a poskytováním nejlepší péče pro zdravější tělo v podobě prevence ne-mocí, podáním účinné a pravdivé léčby, ale také pochopení příciny vzniku nemoci.
S tímto věděním, našimi technologiemi, celosvětově uznávanými možnostmi léčby a skvělým týmem specialistů pro vás máme cestu, jak vám z nemoci pomoci a celkově podpořit vaše trvalé zdraví - je to oblast, které se říká medicína 21. století.

Get in Touch

Dlouhá 16, 110 00 Praha 1

info@parovka.cz

+420 777 614 204  Míša

+420 775 268 764 Vladimír